На головну / Є таке захоплення / Кілограмовий помідор, майже 500 грамова цибуля і гарбуз, що набирає рекордних розмірів

Кілограмовий помідор, майже 500 грамова цибуля і гарбуз, що набирає рекордних розмірів

Що і як вродило цьогоріч на городах барвінківчан.
Фактично завершився  сезон  збору вирощеного на присадибних ділянках. Врожаї яких овочів радують і якими рекордними за розмірами екземплярами городини можуть похвалитися мешканці Барвінківщини? Сьогодні ми намагалися зібрати таку інформацію
Одного помідора наїлася вся сім`я
—Ранні помідори порадували цьогоріч врожаєм,—ділиться мешканка Мечебилового Євгенія Козлюк.— Першими дозріли два помідори по кілограму кожен! Самі не наважилися з`їсти, віддали на гостинець дітям у місто. Два помідори – і вже двокілограмовий пакунок врожаю. Так діти хвалилися, що салатом з одного помідора вся родина наїлася.
—А я зірвала зі своєї грядки  помідор  вагою майже 1100 грамів. Плід з рожевим відтінком, м’ясистий, із солодкуватим присмаком. — розповідає барвінківчанка Тетяна Коврата. – Це середньорослий сорт Фатіма. Його насіння вперше купила в «Сільському віснику». Розсаду вирощувала сама. Особливого догляду за рослинами не було. Навіть жодного разу не поливала  – дощ зробив цю добру справу. Обійшлася без підв’язування рослин, хоча краще, все таки, це робити.
Жінка задоволена врожаєм. Помідор-гігант поклала на ваги і фото виклала в соціальні мережі. Ще б пак – як не похвалитися таким екземпляром!
Із 4 кілограмів цибулі-тиканки — півтонни врожаю
—Минулого року я, як представниця інтернет-магазину «Сільський вісник», отримала для дослідження на вирощування у нашому регіоні 200 пакетиків нового сорту голландської цибулі Полар,— розповідає нам барвінківчанка Олена Ковалевська. – Ділилася безкоштовно цим посадковим матеріалом із друзями, знайомими, роздавала на ринку всім бажаючим, трішки лишила, звичайно, й собі. Висадила  десь 3,5 кг  цибулі сорту Рейдер і півкілограма сорту Полар. І можу з впевненістю сказати, що ці голландські сорти на наших чорноземах таки комфортно себе знайшли. Врожай ми зібрали  у співвідношенні 1 до 100! Із 4 кілограмів посівного матеріалу зібрали майже півтонни дорідної цибулі! Повний автомобільний причіп! Причому, жодної дрібної цибулинки. Поклала, заради цікавості, десять середніх цибулинок на ваги – жодна з них менше 400 грамів не затягувала. Найбільша заважила 455 грамів! У долоню не вбереш. До речі, цей сорт цибулі на грядці стріл не викидає, а значить і зберігатися буде краще, і клопіт по догляду за посівами менше. Тож я і вся моя родина цьогоріч з цибулею. Впевнена, всі, кому наділила я цибульками, також не скаржаться на врожай.
А про гарбуз ми ще скажемо
—Відвідувачі нашого магазину – це люди, що мають присадибні ділянки і люблять поратися на землі, — говорить продавчиня «Городника» Ніна Пащенко. – Тож і розмову з  ними ведемо на одну тему: вродило чи ні, врожайно чи не дуже. Так я вам скажу, що ніхто ще не поскаржився на неврожай городини. Кажуть, що вродило все. Факторів цьому багато. І погода навесні була сприятлива, і бажання працювати на своїх сотках люди мають, і в посівному матеріалі городники вже зрозуміли, що ставку треба робити на  елітні врожайні сорти. Ось і мають результат. А щодо рекордних екземплярів городини, то знаю, що на одній із присадибних ділянок підростає, ну скажу я вам, дійсно гігантський гарбуз. Ще місяць тому він  сягав у діаметрі 30 сантиметрів, і він ще дозріває на городі. Тож, про його розміри та вагу скажу, як у двір господарі заноситимуть.
А поки що хочу побажати всім своїм відвідувачам, всім мешканцям Барвінківщини гарних врожаїв і міцного здоров`я, щоб були сили й бажання працювати на своїх ділянках і отримувати від цього і результат, і насолоду.
Ірина СТОЛБОВА

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Сувеніри від майстрині Інни

Я бачила ці сувеніри. Я думала, що придбані вони в якійсь елітній сувенірній крамниці, бо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *