Школа мистецтв у Другій Іванівці стала своєрідним центром арт-терапії

Попри війну школа мистецтв у Другій Іванівці продовжує працювати і набирати нових учнів у свої класи.

Ось і вчора 16 нових вихованців, які поповнили класи хореографії, фортепіано, баяну та образотворчого мистецтва були урочисто прийняті у Родину творчості. Такий  ритуал посвяти традиційний у цьому позашкільному закладі і зараз ці традиції продовжуються.

Всього у школі мистецтв навчається 76 маленьких мешканців Другоіванівського старостинського округу. Педагоги Ірина Румянцева, Володимир Павловський, Ольга Пілюгіна, Вікторія Остріжня допомагають дітям відкрити дорогу у світ мистецтва і реалізувати свої творчі здібності.

Колектив школи добре розуміє, що у наш непростий час творчість – це не просто навчання. Це своєрадна арт-терапія. Адже розвиток творчих здібностей дітей через різні види мистецтва сприяють їхньому ментальному та емоційному благополуччю.

Уроки у школі, занурення у творчий процес допомагають дітям подолати стрес, знайти внутрішню гармонію, відволіктися від тривожних думок.

Батьки дуже радіють, бо діти продовжать навчання попри війну.

Моя донька цього року записалася до класу образотворчого мистецтва, паралельно продовжує займається на піаніно (раніше опанувала цю науку також у стінах нашої місцевої школи мистецтв). Я бачу з яким задоволенням вона занурюється у творчість. Спостерігаю за нею і душа радіє, музика, малювання дійсно зцілюють душевні рани. Дякую викладачам школи, що роблять таку важливу для нас справу, – ділиться мама Тетяна Голєва.

Учні школи мистецтв беруть активну участь у всіх заходах, які проводяться на сцені Другоіванівського закладу культури. Вони готові виступати і показувати свій клас майстерності і на більш великих сценах. Ось закінчиться війна – і талановита юнь селища порадує глядачів всієї громади.

Колектив закладу переконаний: війна – тимчасова, а мистецтво – вічне. І паузи у цій мистецькій терапії не може бути.

Ірина Столбова

Фото Голєва Тетяна