На головну / Громада / Громада / А ви передплатили вже газету “Вісті Барвінківщини”?

А ви передплатили вже газету “Вісті Барвінківщини”?

Триває пільгова передплата на друковані видання. Для нашої редакції це особливий період, адже наші читачі, передплативши «Вісті Барвінківщини» не просто лишаються з нами на наступний рік, а висловлюють свою підтримку й довіру. І дуже приємно, що дуже багато родин передплачують нашу газету постійно і не один десяток років, радіємо постійним читачам. Тож, ми вирішили поцікавитись, що для себе передплатники знаходять на сторінках нашого видання, чому передплачують?

– Так! Газету виписали, – говорить Ігор Луценко, – бо подобається тримати руку на пульсі щодо новин в нашому районі; користуємося послугою привітань рідних; прочитавши газету, можна отримати багато цікавої та корисної інформації. Єдине хотілося б, щоб замість програми телепередач було б більше цікавої та корисної інформації. 

– Сама ще не передплатила, – зізнається Олена Щелканова, –  а от батьки завжди серед передплатників. Минулого року я не встигла передплатити, тож купую тепер в магазині. Бо газету «Вісті Барвінківщини» завжди читаємо. Це ж і новини і різні цікавинки, про знайомих можна почитати якісь досягнення, і програмка до телепрограм під телевізором традиційно. А ще привітання – я ще з школи, одразу на цю сторінку заглядаю, й сама часто нині користуюсь цією послугою в газеті. 

– На наступний рік газету вже передплатив і всім раджу, – говорить Юрій Магда, – Як на мене, завжди є що цікаве почитати: новини району, оголошення, та й сам можу дати оголошення чи привітання, різні цікаві рубрики, найулюбленіші про спорт та домашніх тварин. Мені, як підприємцю, хотілося б, щоб додали рубрику з податкової, щоб постійне роз’яснення було про нововведення та зміни.

– Газету «Вісті Барвінківщини» передплатила вже, – розповідає Світлана Спірідонова, – Скільки себе пам’ятаю, завжди районка була вдома, і буду завжди передплачувати, щоб знати про все, що відбувається на Барвінківщині.  Що разу з цікавістю чекаємо на новий номер. І це не лише новини, багато різних публікацій про дошкільні заклади, про дітей школярів – їх досягнення.  Люблю переглянути й вітання, а ще гороскоп, оголошення і рецепти, календар магнітних бур. Хотілося б, щоб трохи частіше печатали б вірші наших авторів – літературна колонка, так би мовити. 

– Передплачую районку вже 19 років і, – говорить  Наталія Тітченко, – звичайно, очікую її кожної п’ятниці. Це єдина газета, де можна дізнатися про важливі і цікаві, приємні і не дуже події нашого району, прочитати про наших земляків, про різні досягнення та захоплення, привітати рідних, скористатись порадою городника. Бажаю Вам,щоб наша газета завжди була бажаним гостем у кожній оселі. 

– Газету «Вісті Барвінківщини» наша родина передплачує завжди, – розповідає Олександра Алєксєєнко, – стільки себе пам’ятаю. Й батьки завжди передплачували, я постійно і донька щороку передплачує. Одного року я не встигла вчасно передплатити і дуже пошкодувала. Купувала щоп’ятниці вже майже в двічі дорожче, бо без рідної районки ніяк. Це ж своє, рідне. З нетерпінням чекаю кожного випуску. З цікавістю читаю про наших земляків, про таланти барвінків чан. Дуже люблю рубрику «Є таке захоплення». Стільки майстрів у нас талановитих і надзвичайних, які тільки люди в нашім краї талановиті і працьовиті. Завжди захоплююсь їх вмінням створювати таку красу, їх терпінню й фантазії. І які всі різні, кожен справжній майстер своєї справи. А якби не наша газета, і не дізнався б про такі дива, які є поруч з нами, на нашій Барвінківській землі. Іноді й знаєш людину, і ніколи не здогадувався, яку красу вона створює, який талант має. А діти які у нас обдаровані. Ну де б ми про їх досягнення почули б, я не зі сторінок рідної газети. Все що відбувається в районі не з пліток дізнаватись, а краще прочитати на сторінках «Вістей Барвінківщини». Дуже багато різносторонньої, цікавої, корисної інформації. Та й оголошення доводилось не раз давати. А вітання! Я все з цікавістю переглядаю, чи наважиться хто на великий формат вітання. Так приємно бачити знайомі обличчя серед вітань. Тут же прожив все життя, майже всіх знаєш, а зараз менше якось зустрічаєшся, спілкуєшся. А в газеті побачив і приємно. Я всім своїм знайомим раджу передплачувати вчасно, щоб не довелось як мені, потім бігати купувати. А погода різна буває і не завжди зручно. А то додому принесла поштарка і добр

Приємно читати добрі відгуки й теплі побажання. А ми нагадуємо для тих, хто ще не встиг передплатити «Вісті Барвінківщини» – скористайтесь пільговим індексом 91024, і передплатіть нашу газету за пільговою ціною 236 грн 80 коп. (сума вказана з послугами пошти).

Встигніть це зробити до 20 грудня!

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

“Діжка меду” – магазин, де продають, купують, міняють і консультують

Минулої п’ятниці у Барвінковому відкрив свої двері новий торговельний заклад. Вже сама назва магазину говорить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *