
В Свято Успенському Храмі відбулось справжнє Різдвяне свято з молитвою, колядками та вітаннями.
– Різдво Христове у цьому році незвичне, – говорить ієрей Мстислав Сакідон, – взагалі, минулий рік, у повному сенсі цього слова, можна назвати важким. Напевно, немає жодної людини в нашій країні, кого б оминув карантин. Хтось навіть втратив когось зі своєї рідні. Здавалося б, що з цієї хвороби, страху і тривоги немає ніякого виходу. Але вихід є завжди…
(далі читайте на сторінках місцевої інформаційної газети “Вісті Барвінківщини”)