На головну / Громада / Народився футболістом

Народився футболістом

Гру у футбол розуміють не всі, а тим більше  правила, окрім того, що командна гра, під час якої противнику треба забити гол – м’яч у ворота.  Та є й такі фанати цього виду спорту, у яких кожна гра, кожен матч, та навіть гравці у постійному полі зору. У цьому спорті, як і в будь-якому іншому, є любителі, а є й професіонали. Та коли з дитинства захоплення футболом переростає не просто у фанатизм, а в мету досягнути найвищого рівня, щоб з часом бути кращим з кращих професійним футболістом, і робота над собою в постійних тренуваннях за для мети – викликає повагу.

Артем Ведмідь з малечку тренується володіти м’ячем. Будучи учнем ЗОШ№1 грав у команді за честь школи до сьомого класу. А далі – ні, грати не полишив. Навпаки! Навчатись з сьомого класу поїхав до спеціалізованого спортивного Харківського коледжу.

– Звичайно хвилювались, – говорить мама юного футболіста, Оксана, – зарано він вирішив стати самостійним. Та Артем наполіг. Впевнений, що це йому необхідне, син забирає документи з школи і їде до Харкова. Вчителі сподівались, що він не витримає навантаження, ще маленький, всі чекали, що він повернеться. Тим більше, що за грою у футбол, Артем встигав добре вчитись, мав гарні оцінки. Та весь навчальний рік пройшов у Харківському спортивному училищі. Він жодного разу не поскаржився, не виявив бажання повернутись до загальноосвітньої школи. М’яч для нього – це все!

Навіть під час карантину щоденні виснажливі тренування. Більшу частину дня хлопець проводить з м’ячем. Навіть грає в команді, де всі набагато старші, наприклад, 80рр народження. Та й суперники ж не молодші.

Тринадцятирічний А.Ведмідь грає добре у футбола сам, і має футбольних кумирів, на кого рівняється. Серед таких відомих футболістів Мессі, Роналдо, А.Шевченко.

Спостерігаючи за футбольними зірками, юний спортсмен й собі вчиться схожим навичкам. Набити м’яча 500 раз за 3 хвилини, поганяти по полю в певній тактиці, розуміючи схему гри, та виконання багатьох різних вправ, які посилюють тільки професійність футболіста – це і є щоденне тренування. Адже ціль хлопець поставив собі зависоку, стати кращим гравцем країни, бути в команді, у всеукраїнській збірній.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Альона Рибенцева: «Важливо повірити в себе і в свою мрію»

Переді мною ціла колекція дипломів, сертифікатів, авторських свідоцтв про надрукування власних статей у Всеукраїнському журналі «Освіта»— …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *