Смерть у вогні
Трагедія минулого тижня трапилася у селі Іванівка. Під час спалювання сухої трави на власній присадибній ділянці згоріла й 78-річна господарка садиби.
Це трапилося вдень. Сусіди побачили стовби диму, забила тривогу,подзвонили у сільраду, викликали рятівників.
– За останній час ми вже вдруге викликаємо рятувників у село, – говорить секретар сільської ради Інна Загнетко. – Раніше теж горіла суха трава,була реальна загроза хлібним масивам. Біди вдалося уникнути. А ось життя цієї бабусі врятувати не вдалося. Гарна, трудолюбива була жіночка, господарка дбайлива. І таке трапилося…
Скільки вже сказано попереджень – не спалюйте суху траву. Це небезпечно для життя, для довкілля. Вкотре ми наполегливо просимо не випалювати суху траву, рослинні залишки та побутові відходи. Давайте спробуємо зберегти наш район від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе, – звертаються до всіх мешканців району працівники служби МНС.