icon clock23.12.2020
icon eye192
НОВИНИ

Травмований лебідь із міського озера вже в харківському еко-парку

“Барвінківський лебідь, який не зміг полетіти у вирій з родиною, нарешті зустрівся з побратимами у парку Фельдмана” – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Андрейченко і підкріпив текст ось цим фото

Дякувати небайдужим людям, цей птах із Івашинівського озера не лишився у крижаній водоймі.

Він зимуватиме у сприятливих умовах закладу, під опікою ветеринарів. Додамо, що вже два лебедя з Барвінкового прижилися в цьому екопарку – одного травмованого птаха відвезли туди минулої зими із Івашинівського озера, іншого, також травмованого , – доставили у цей заклад мешканці Новомиколаївки.