На головну / Громада / Альона Рибенцева: «Важливо повірити в себе і в свою мрію»

Альона Рибенцева: «Важливо повірити в себе і в свою мрію»

Переді мною ціла колекція дипломів, сертифікатів, авторських свідоцтв про надрукування власних статей у Всеукраїнському журналі «Освіта»— це результат її педагогічних напрацювань вчителя опорного закладу Барвінківський ліцей №1  А.Г. Рибенцевої за останніх три роки. Це оцінка її методичних розробок, її викладацької майстерності, освітньої практики.

Не будемо заглиблювати читачів у тонкощі цих суто професійних наробок, озвучимо всього лише два факти, які яскраво проілюструють рівень досягнень педагогині.
Світова Координаційна Виховна Рада та Національна Українська Світова Рада при Конгресі українців минулого року проводили конкурс на найкращий дистанційний урок для вчителів та науковців, в ньому взяли участь 56 педагогів з 6 різних країн. Серед вчителів-географів названо одного-єдиного переможця – Альону Рибенцеву.
Її інноваційний урок визнано кращим! Врахуйте, що розглядалися й аналізувалися уроки освітян із Канади, Австрії, Об’єднаних Арабських Еміратів. Але урок нашої землячки набрав найбільше балів. Хіба це не результат?!
А як вам, шановні читачі, інша новина – Альона Геннадіївна обрана спікером Всеканадської конференції українських освітян, яка відбулася в режимі он-лайн 16 травня цього року. Педагогиня з Барвінкового ділилася досвідом проведення й підготовки до дистанційних уроків.
Їй відводено було цілу годину для презентації своїх практик. До неї  дослухалися канадські колеги, їм цікаві поради нашої вчительки.  Як вам така новина?!
—Як скромна вчителька із провінційного містечка ось так сміливо зуміла заявити про себе?—запитую у своєї співрозмовниці.
—Я говорила і щораз повторюю собі і своїм учням – немає нічого неможливого, треба не боятися пробувати, експериментувати, виходити за рамки шаблонів, заявляти про себе на різного рівня конференціях, олімпіадах, конкурсах. Таких заходів нині проводиться дуже багато.
Потрібно використовувати кожний шанс, який тобі посилає доля. Йти навіть не за перемогою, а за досвідом, знаннями, напрацюваннями. Це мотивує. Це підказує нові ідеї, спонукає до нових пошуків, налаштовує на творчість, на оригінальні новації, нові підходи до подачі теми, навчального матеріалу, — говорить Альона Геннадіївна.
І це справді так. Дмитро Лисогор, Поліна Ткаченко, Максим Плис, Анастасія Литвинова – ці та ще не один десяток прізвищ учнів, яким вона «дала крила для польоту», в яких вселила впевненість у власних силах і можливостях і вони вийшли із своїми ідеями, роботами за межі стін класу, школи, брали участь у різного рівня учнівських заходах і перемагали.
Перемагали за рівнем знань предмета. Перемагали свою власну нерішучість, утверджувалися як особистості.
…Опускаю багато інших подій, до яких долучилася А.Г. Рибенцева – вона була експертом нових шкільних підручників по своїх предметах, захищала разом зі своїми учнями науково-дослідницькі праці, дебютувала на VI Міжнародній науково-практичній заочній інтернет-конференції «ACTUAL TRENDS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH»…
Все це і ще багато іншого вже відбулося. Не менше планів та ідей будує педагогиня й на майбутнє. Вона в пошуку. Вона не зупиняється. Йде вперед. І за собою веде учнів. Я впевнена, саме такий педагог і має бути ключовою фігурою у новій українській школі.

• ДОВІДКОВО:
Альона Рибенцева – вчитель опорного закладу Барвінківський ліцей №1 та Барвінківської філії опорного закладу Барвінківський ліцей №1, освіта вища, закінчила магістратуру Слов’янського педагогічного вишу. Вчитель фізики, астрономії, основ інформатики, безпеки життєдіяльності та магістр педагогічної освіти. Педагогічний стаж 18 років.

 

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Кожна квітка – королева

Глоксинії оксамитові, колерії, еустоми (лізіантус або Ірландська троянда), цинерарії гібридні (перикаліс), фуксії, бегонії та багато …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *