На головну / НОВИНИ / Барвінківські медики служби 103 отримали новий автомобіль

Барвінківські медики служби 103 отримали новий автомобіль

Сьогодні  хочеться поділитися приємною для всіх нас новиною: новий автомобіль швидкої допомоги поповнив автопарк
нашої місцевої служби екстреної медичної допомоги.

— Ключі від машини нам вручив керівник комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Забашта на обласних урочистостях у Харкові.
Тоді розподіляли 15 таких одиниць спецтранспорту, дістався автомобіль і нашому пункту постійного базування Ізюмського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
—Сказати, що ми раді такому подарунку – нічого не сказати. Автомобіль не йде у порівняння з технікою, на якій ми працюємо зараз – це надсучасна карета швидкої допомоги, де створені максимально комфортні умови і для медичних працівників, і для хворих, — розповідає фельдшер медицини невідкладних станів Анатолій Гураль.
Новенька швидка укомплектована відповідним медичним обладнанням – пишучим кардіографом, апаратом штучної вентиляції легенів, системою подачі кисню, двома кисневими балонами, дефібрилятором з монітором, відсмоктувачем, вакуумними шинами та матрацами, тонометром, кількома видами ношів, пульсоксиметром, щитами дитячими, глюкометером, кондиціонерами, камерою відеоспостереження, є спеціальна валіза-холодильник, є небулайзер, електронний термометр…
Конструкція і оснащення нової спецтехніки, яка тепер є у барвінківських працівників служби 103, дозволяє розширити можливості якісної медичної допомоги та транспортування хворих до лікарень.
—Я у професії вже 34 роки (!), але про таке оснащення і такий транспортний засіб можна було у минулому тільки мріяти, — додає молодша медсестра Вікторія Д’яченко. – Ось буквально кілька днів тому надавали допомогу дитині з травмою руки. Стали в нагоді вакуумні шини, м`якенькі ноші – хлопчик у дорозі до лікарні почував себе комфортно.
—Це автомобіль марки Сітроєн останньої серії випуску, тільки цьогоріч зійшов із заводського конвейєра, — включається в розмову водій Олександр Мусієнко і не без гордості демонструє своє робоче місце. У кабіні є все для комфорту водія – кондиціонер, навігатор, рація, зручне крісло, автоматизована панель. Машина відповідає європейським стандартам – нічого не скажу. Ось тільки по наших розбитих шляхах їздити одна біда. Навіть шкода бити таку техніку по бездоріжжю…
Вітаючи екіпаж новенького борту швидкої допомоги із професійним святом, ми твердо впевнені, що нове авто плюс професійні чинники медичного персоналу допоможуть перемогти не одну недугу, повернути здоров’я не одному пацієнту.
Тож зі святом вас, працівники швидкої! Дякуємо за цілодобову щоденну службу. Хай кожна зміна проходить легко і швидко, Хай Ангел Охоронець завжди буде поряд, а Господь благословляє всі починання і оберігає на всіх дорогах!
Ірина СТОЛБОВА
Фото автора

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Наша землячка стала чемпіонкою України

Про випускницю Богодарівської школи Валентину Арутюнову наша газета писала (дивись матеріал «Богодарове-Київ: шлях до успіху, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *