На головну / НОВИНИ / Богодарове-Київ: шлях до успіху, перемог, звершень

Богодарове-Київ: шлях до успіху, перемог, звершень

Таким шляхом сьогодні йде наша землячка, недавня випускникця Богодарівської ЗОШ, 16-річна Валентина Арутюнова. Розумничка, красуня, спортсменка і просто хороша дівчина – це про неї. Про цю звичайну сільську дівчину, яка ставить перед собою життєві цілі і впевнено крокує до мети. 

Валя народилася у Слов’янську, але все дитинство пройшло у Богодаровому. Саме в це село переїхала дівчина з бабусею, яка виховувала її. Тут у школу пішла, тут 9-річну освіту здобула. Тут спортом та малюванням захопилася.

Встигала дівчина у всьому – у навчанні була кращою, і в позаурочний час не нудьгувала. Відвідувала спортивні секції, захопилася легкою атлетикою, настільним тенісом. Їздила від школи, а потім і від району на різні спортивні змагання. Саме у юному шкільному віці відчула смак перемоги – бути сильнішою, спритнішою, загартованішою, вступати у боротьбу з тобі рівними і перемагати.

Знаходився час і для малювання. Це захоплення, як вважає дівчина, передалося їй від бабусі – знаної у селі художниці- аматорки.

Дівчина до всього тягнулася сама. До всього мала інтерес, у всьому проявляла наполегливість, працелюбність.

Школу закінчила з відзнакою. Щодо майбутньої професії, то для Валентини важливо було зробити свій вибір – медицина чи ветеринарія. Лікувати людей чи тварин. Обрана медицину. І здобувати професію поїхала аж у столицю. Вступила до Київського медичного коледжу. Ще два роки – і отримає спеціальність фельдшера. Як у школі, так і в коледжі вчиться на відмінно. Є кращою студенткою. І не тільки у навчанні. Валентина Арутюнова продовжує і в Києві серйозно займатися спортом. Кожен день після навчальних пар поспішає на тренування. Кожен день. Без прогулів, пропусків. Спорт для неї більше, ніж хобі. Він — сенс її життя. Він загартовує її, робить сильнішою, мотивує й мобілізує до нових перемог, до успіху, до самоутвердження.

У свої неповні 16 років, Валентина вже достатньо серйозно опанувала прийоми самбо (вид спортивного й прикладного єдиноборства), греппінгу (спортивна боротьба, що поєднує техніку всіх борцівських дисциплін), панкратіону (єдиноборство з елементами боротьби та кулачного бою), ММА (змішане бойове мистецтво). Любов до спорту, яка починалася у рідному селі із відвідувань секцій легкої атлетики, у столиці переросла у захоплення силовими видами спорту. Дівчина бере участь і успішно виступає на турнірах та змаганнях всеукраїнського рівня. У січні цього року наша юна землячка стала чемпіонкою Києва з самбо у своїй ваговій категорії. А на початку лютого у відкритому кубку Київської області із греппінгу, де змагалося 520 спортсменів, Валентина посіла друге місце у своїй ваговій категорії 57 кг+. Зараз готується ще до одного престижного столичного турніру.

Загалом, як зізнається В.Арутюнова, на нинішній рік вона ставить перед собою амбітні плани – вийти на змагання міжнародного рівня, виконати норматив кандидата у майстри спорту з греппінгу і панкратіону.

Знаючи бійцівський та вольовий характер дівчини, можна не сумніватися – поставленої мети буде досягнуто. Валя не з тих, хто здається, хто відступає від своїх планів та задумів.

Сильна духом і тілом, дівчина має тонку творчу натуру. Свою душу, свій внутрішній світ Валентина виливає у поетичні рядки. Вірші народжуються самі собою, коли приходить натхнення.

—Про що пишу?—перепитує дівчина. –Про різне, про те, що торкнулося душі, що бентежить, що хвилею наповнює думки і серце.

Як у ліриці, так і в малюванні чіткої тематичної спрямованості Валентина не дотримується. Не ставить собі рамок і не зациклюється на чомусь одному.  Молодий майстер пензлю передає у своїх картинах те, що близьке її внутрішньому світу – тварин, природу, лицарів бойових мистецтв.

… Ось така вона, вчорашня сільська дівчинка, сьогодні. Впевнена, амбітна, цілеспрямована молода людина із столичного мегаполісу. Вона сама торує свій шлях по життю. Сама вибудовує свої плани і вперто й багато працює, щоб реалізувати їх. Тож побажаймо Валентині успіхів. І скажемо їй твердо: ми пишаємося тобою, дівчино!

Ірина СТОЛБОВА

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Кожен новий виріб – то крок до досконалості

Барвінківчанка не тільки займається виготовленням ексклюзивної біжутерії для модниць, а й вирощує унікальні сорти сухоцвітів Не скажу, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *