Більше 6 тисяч гривень наколядувала сільська молодь на підтримку ЗСУ

У Новій Миколаїівці сільська молодь не тільки шанує давні українські традиції, а й  займається благодійністю.

Ось і в ці Різдвяні свята завідуюча місцевим закладом культури Людмила Костюшина організувала групу молодих колядників. Дмитро Сидорченко, Микита Ханіньов, Нікіта Онищенко та  Дар’я  Карпенко вітали мешканців свого старостинського округу із святами, бажали своїм землякам здоров’я, миру, швидкої перемоги.

–Ми організували Різдвяну коляду на підтримку Збройних сил України. І приємно, що в кожній хаті скарбничка для збору коштів поповнювалася. Завдяки внескам наших небайдужих сільчан вдалось зібрати 6750 грн., – говорить староста Віта Кобченко. – Висловлюю щиру вдячність колядникам та кожному мешканцю за теплі слова, небайдужість та донати. Ваш внесок не лише зігріває  у цей холодний час, а й дарує надію та підтримку нашим захисникам. Низький уклін вам за доброту та відданість. Разом ми – сила.

Куди перерахують зібрані колядниками кошти, організатори акції вже визначилися. Вони зроблять переказ благодійному  фонду «Мисливці  на орків», який організувала наша землячка, барвінківчанка Ірина Міщенко. Новомиколаївці вже не вперше переказують туди кошти, бо впевнені – вони підуть на нагальні потреби військових. Тільки за минулий рік мешканці цього старостинського округу переказали у фонд «Мисливці на орків»  43527 гривень.

Низький уклін вам, новомиколаївці. Дякуємо молодому поколінню за підтримку захисників, активну громадську позицію, юну свідомість, збереження народних традицій, за  чудові колядки мелодійною українською мовою.

Ірина Столбова

Фото Людмили Костюшиної.