Теплі весняні дні стали закликом до роботи по наведенню порядку у місті та селах нашої громади.
Вже можна назвати десятки адрес, де дружною працею впорядкували території.
«До весняної толоки у громаді долучилися працівники Управління освіти, культури, молоді та спорту, Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи, Барвінківського комунального підприємства «Благоустрій», які наводили лад на території міського стадіону та біля пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської трагедії», — написано на фейсбуці Барвінківської територіальної громади.
У повідомленні звучить подяка тим, хто долучився до цієї корисної справи і заклик до всіх мешканців громади взяти участь у загальних толоках, щоб наші місто і села були чистими та затишними. Кожен може проявити ініціативу і привести до ладу своє подвір’я та прилеглу територію біля будинку.
Адже прибирання нашого спільного дому – це справа всіх і кожного. Приєднуйтеся до акціі “За чисте довкілля -2025”.