22 грудня у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Йди за мною» (Follow me) Любомира Левицького.

В центрі сюжету сімейна пара цивільних, яка намагалася евакуювати батьків з Бахмуту, але проїжджаючи через Велику Комишуваху, яка на той час була окупована, потрапила під шквальний обстріл ворожої російської армії.
Військовослужбовці 93-ї бригади “Холодний Яр” побачили машину з дрону. Не маючи можливості безпечно підійти до подружжя, бійці провели безпрецедентну для світу рятувальну операцію за допомогою безпілотників. Весь процес порятунку був зафільмований на коптер.

Цей запис, у поєднанні з розповідями самих учасників цієї історії, і покладено в основу фільму. Він так і називається «Йди за мною». Ці слова, написані на аркуші паперу і прикріплені до дрона, й стали рятівними для подружжя, що було на межі смерті.Рекомендую: перегляньте стрічку. Пів години неймовірної історії. Історії про наших мужніх Захисників, якими не можна не захоплюватися. Історії, що вкотре підтверджує злочини рашистів проти мирного населення. Історія психологічно тяжка. Але закінчується хепіендом.Втім, подивіться самі…
Фільм вже є у відкритому доступі. Подивитися його можна за посиланням: https://youtu.be/hYM13lYRMZs
Про злочини орків у нашій Великій Комишувасі тепер дізнається увесь світ – фільм має й англомовну версію.
Ірина Столбова.