На головну / Громада / Громада / “Діжка меду” – магазин, де продають, купують, міняють і консультують

“Діжка меду” – магазин, де продають, купують, міняють і консультують

Минулої п’ятниці у Барвінковому відкрив свої двері новий торговельний заклад. Вже сама назва магазину говорить про його спеціалізацію. У «Діжці меду» – широкий асортимент товарів для бджолярів. Якщо ж якогось потрібного інтентаря для роботи на пасіці ви на прилавку крамниці не знайдете – можна замовити і у найкоротший термін товар буде доставлений.
– Спектр послуг нашого магазину досить широкий, – говорить його власник, молодий підприємець з Барвінкового Вадим Псялига, який разом з дружиною Інною господарює у крамниці. – Ми плануємо не тільки продавати інвентар для бджолярів, а й закуповувати віск, міняти його на вощину. У нас також можна вже зараз замовити елітних бджоломаток. Крім того, ми готові консультувати молодих бджолярів, тих, хто тільки починає опановувати цю непросту справу.
А ще є впевненість у тому, що «Діжка меду» стане центром спілкування і обміну досвідом наших місцевих бджолярів-любителів, бо вже у перший роботи магазин відвідали відомі на Барвінківщині пасічники – Юрій Чернявський, Валерій Панченко, Олександр Пінчук, Віталій Талалай, Дмитро Мушенко.


-Такий заклад ой як потрібний нашому місту, – говорить ветеран спілки бджолярів Барвінківщини І.І. Топал. – Свого часу у райцентрі був спеціалізований магазин «Бджілка», де в останній період часу я працював. У 2011 році магазин зачинився, відтоді такої крамниці у місті й не було.
Тепер у Барвінковому зявилася «Діжка меду», тож побажаймо його власникам успішного старту і щоб ніяка ложка дьогтю не зіпсувала всіх їх намірів, ідей та планів.

Про нас Ірина Столбова

Перевірте також

А ви вже придбали зелену красуню до Новорічних свят?

Готуємось до Новорічних свят. Одним з головних атрибутів є зелена хвойна красуня. – Відповідно до …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *