На головну / Рекорди в спорті і не тільки / Знайомтеся: наймолодший вихованець секції футболу ДЮСШ

Знайомтеся: наймолодший вихованець секції футболу ДЮСШ

Іллюші Сонічу 6 рочків. Він ще в загальноосвітню школу не ходить, а ось в ДЮСШ займається вже рік.
Він – наймолодший вихованець за всю історію футбольної секції закладу. І, як стверджує тренер, один із кращих гравців.

—Ілля прийшов у секцію минулого року. Цього п’ятирічного маленького на зріст, худенького хлопчака привели у секцію батьки. Перше, що я запитую у всіх, хто приходить записуватися на заняття, чиє це рішення займатися футболом – батьків чи самої дитини. Від цього, як показує мій тренерський досвід, залежить багато. Так ось, Ілля сам обрав футбол. Це було виключно його рішення. А коли я ще побачив це хлоп’я на полі, з м’ячем, зрозумів – з нього буде класний футболіст, — розповідає тренер Олександр Одинодченvко.
—А про яку іншу секцію міг мріяти Іллюша, коли він змалечку не розлучається з м’ячем. Взагалі для нашої родини футбол – це сімейний спорт, — додає мама Оксана Соніч. – Іллюшини дідусь, дядько, тато – всі у різні часи грали у футбол, причому у престижних командах. Навіть я займалася у футбольній секції, хоча могла обрати більш жіночий вид спорту. Обоє наші сини також «хворіють» футболом. І старший Нікіта, і ось тепер Ілля – займаються у ДЮСШ.
Ілля, хоч і наймолодший серед інших 18 вихованців секції, зате займається нарівні з усіма. Ніяких поблажок чи скидок на вік. Тричі на тиждень заняття по 1,5 години. Розминка, пробіжка, вправи з м’ячем, відпрацювання пасів, навички гри в команді…
—Чи не завелике навантаження для хлопчака? – цікавлюся у мами. Втомлений, напевне, приходить додому.
—Та про що ви кажете? Тільки прибіг із ДЮСШ – і знову за м’яч. У нас вдома є вільний простір для занять футболом. Так він там ще самостійно продовжує тренуватися. Для нього спорт – це все. І спав би з м’ячем, — продовжує мама.
… Ось і в спортивній залі ДЮСШ хлопчака не зупинити й на хвилину. Схопив м’яч і мерщій по підлозі. Довгої розмови не вийшло. Коли до ніг потрапив м’яч – Іллю не зупинити. Фіксую на камеру його розминку: чітко, швидко, бездоганно, не збивши жодної перешкоди, хлопець провів м’яч між сімома, густо поставленими, фішками і блискуче забиває круглого в лівий кут воріт!
Тренер стверджує, що Іллюха – універсальний гравець. Він і нападник, і захисник і воротар вправний. Хоч і маленький, але його удар сильний, точний, результативний. О.Одинодченко пророкує своєму наймолодшому вихованцю велике спортивне майбутнє. У тому, що прізвище Соніч ще засвітиться у престижних командах – тренер не сумнівається.
А юний футболіст вже сьогодні обрав свого спортивного кумира. На його футболці – цифра сім і прізвище Роналду. Саме на цю зірку світового футболу мріє бути схожим Ілля. І цифру сім обрав не випадково – під таким номером грав його кумир. І улюблена команда в нього «Ювентус», бо у її складі виступав Роналду.
Взагалі про футбол цей 6-річний хлопчак готовий розповідати довго і багато. Він знається на зірках і командах футболу, як українських так і світових. Цікавиться новинами футболу, відстежує хід матчів.
— З ним цікаво говорити про футбол, — зізнається тренер. –Ми можемо обговорювати з ним спортивні новини,результати матчів, він вже, як справжній футбольний експерт, може дати оцінку тій чи іншій грі. До речі, у нас і спортивні вподобання співпадають – і я, і Ілля вболіваємо за «Динамо».
Тож давайте побажаємо хлопцеві вдалої спортивної кар`єри. Хай здійснюються його мрії і сподівання батьків та тренера.
А ми сьогодні у місцевій Книзі рекордів фіксуємо факт № 27. Ілля Соніч – наймолодший вихованець спортивної секції ДЮСШ.
Ірина СТОЛБОВА

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Пишемо місцеву книгу рекордів разом

Фіксуємо факт №20 Стаж сільського депутата – 50 років! Півстоліття мешканка Новопавлівки обирається депутатом Гусарівської …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *