На головну / Громада / Зону відпочинку облаштовують власними силами

Зону відпочинку облаштовують власними силами

А знаєте, яку сьогодні добру справу зробили у Грушувасі? Тут староста села Олександр Маслов згуртував односельчан і разом взялися за облаштування місця відпочинку на березі Береки. Традиційно склалося, що саме тут, неподалік села, на пологій мальовничій місцині біля річки збиралися в літню спеку сільчани, щоб відпочити, скупатися, посидіти компанією чи з дітьми. І затінок, і берег не крутий, і Бритай не глибокий, а вже які красиві краєвиди!!!. Кращого місця для перепочинку після важкої сільської роботи у спеку не знайти. Ось і взялися минулого року сільчани тут зону відпочинку облаштувати.Столик із лавочками встановили, спуск до річки дощатий зробили, пісок завезли.
Цьогоріч знову взялися за справу. Треба ж після зимово-весняного сезону оновити своє місце відпочинку. Ось і взялися гуртом за справу.
-Пісок завезли, розгорнули по всьому берегу, смітник прибрали, порядочок навели, щоб і дорослим, і дітворі було комфортно відпочивати, – говорить Олександр Маслов. – Хочу відзначити односельчан, які активно працювали – Сергій Підмогильний, Сергій Шапошник, Олександр Беценко, Сергій Садковий, Андрій Луц, Леонід Шутар. Хай і не пляж ми зробили, зате місце відпочинку пристойне.
Ось так грушувасьці разом зробили добру справу. Самі для себе. Для земляків. Для своїх дітей.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Кожна квітка – королева

Глоксинії оксамитові, колерії, еустоми (лізіантус або Ірландська троянда), цинерарії гібридні (перикаліс), фуксії, бегонії та багато …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *