Бойовими орденами «За мужність» ІІІ ступеню Президент України нагородив посмертно наших земляків, воїнів-захисників Миколу Кравченка з Барвінкового та Віталія Короговського із Червоної Поляни.


Обоє учасники АТО, обоє з перших днів повномасштабного вторгнення Росії на передових позиціях. Обоє самовіддано і героїчно захищали рідну землю від лютого ворога, відзначалися мужністю при виконанні бойових завдань. Обоє наближали велику Перемогу ціною власного життя. Молодого життя: Миколі навічно 25, Віталію— 21.

—Вони —Герої, гордість Барвінківщини, вірні сини України, патріоти. Такими високими державними нагородами відзначають кращих із кращих. І ці хлопці були кращими. Вони залишаться в нашій памʼяті кращими,— говорив Барвінківський міський голова Олександр Бало. —Їх життя— висока ціна Перемоги у великій кровопролитній війні.
Представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Прихода передав державну нагороду Миколи Кравченка вдові Ользі Кравченко. Бойовий орден Віталія Короговського отримали мама Лариса Короговська та брат Роман.
Сльози… Очі жінок у чорних жалобних хустках наповнюються слізьми. Син обіймає маму, а сам ледь стримується. У цій нагороді, що так міцно стискають рідні жіночі руки, поєдналося все: і біль втрати, і гордість за своїх Героїв, і визнання їх подвигу…
Ми схиляємо голови у хвилині мовчання за загиблими Героями. Ми пам’ятаємо їх. Ми ніколи не забудемо.
Ірина Столбова.