На головну / НОВИНИ / Оптична мережа Інтернету охопить відразу 17 сіл нашої громади

Оптична мережа Інтернету охопить відразу 17 сіл нашої громади

Вперше у 2021 році для забезпечення доступності швидкісного Інтернету у сільській місцевості, Законом «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачена «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».
Чи потрапили в цю нову програму під фінансування сільські населені пункти нашої громади? Якщо так, то в яких конкретно селах з`явиться оптична мережа Інтернет-зв’язку? З цими питаннями редакція звернулася до заступника голови Барвінківської міської ради Яніни Баляси.

—Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. №622-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості», до міського бюджету Барвінківської міської територіальної громади з державного бюджету виділено субвенцію у розмірі 2.625 тис. грн на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості.
При включенні населених пунктів Барвінківської міської територіальної громади до заявки, яка була подана Барвінківським виконавчим комітетом міської ради до Міністерства цифрової інформації для отримання коштів субвенції з метою підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету, враховувалась наявність у населеному пункті закладів соціальної сфери (зокрема гімназії, ліцеї, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, бібліотеки та будинки культури).
Так, до заявки були включені такі населені пункти: Архангелівка, Африканівка, Богодарове, Велика Комишуваха, Гаврилівка, Григорівка, Дмитрівка, Іванівка, села Іванівка, Мечебилове, Нова Миколаївка, Подолівка, Пригоже, Рідне, Червона Поляна, Червоне та Червоний Лиман.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

“Вишивка буде завжди зі мною”

Цю скромну сільську хатину у Великій Комишувасі можна з повним правом назвати музеєм вишивки. Бо, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *