На головну / Громада / П’ять тисяч сіянців сосни щойно висадили наші лісівники

П’ять тисяч сіянців сосни щойно висадили наші лісівники

Практично кожного року ми доповнюємо насадження лісових культур на території Барвінківщини.Нинішня весна не стала винятком. Державне підприємство «Ізюмське лісове господарство» передало нам у роботу 5 тисяч корінців сіяців сосни звичайної.Висадити їх ми запланували на масивах села Олександрівки (населений пункт поблизу Гусарівки). Тут кілька років тому трапилася пожежа, були знищені вже дорослі сосни. Ділянку, що найбільше постраждала від вогню, ми тепер засліснюємо заново, – розповідає Сергій Чухно, лісничий Барвінківського лісництва.
Роботи проводили вручну. Єдиний і надійний тут інструмент у наших лісокультурниць – так званий меч Колесова. Цією вузенькою металевою лопаткою робиться заглиблення у грунті, куди кладеться корінець і щільно присипається грунтом. Досвід роботи у наших працівників є, тож спішили, щоб вчасно в поратися із висадкою. Залучали для допомоги ще й двох місцевих помічників. Треба сказати, що весняний період для посадки дерев найбільш сприятливий. Після зими у грунті достатньо вологи, що надзвичайно важливо для того, щоб сіянець прижився.
Наразі сезон висадки закінчився. А в осінній період ми знову активно займатимемося заготівлею шишок,з яких потім у спеціалізованих розсадниках вирощуватимуть ось такі малесенькі сіянці.

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Кожна квітка – королева

Глоксинії оксамитові, колерії, еустоми (лізіантус або Ірландська троянда), цинерарії гібридні (перикаліс), фуксії, бегонії та багато …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *