Цьогоріч на території Гусарівського старостинського округу вже висаджено майже 300 декоративних та фруктових дерев. Молодняк не закупляли, його заготовляли самі – сільчани охоче ділилися молодими деревцями буріз, горіхів, слив, ліщини, вишень, лип. Їх і висаджували на вулицях, у громадських місцях.
А цими днями у Гусарівці провели акцію по відновленню парку, що закладений у центрі села. Не всі дерева тут перезимували, не всі минулорічні прийнялися, деякі зламали якісь варвари (чого таїтися – є такі лихі люди, які не цінують ні працю інших, ні наше довкілля).
Отож і закликала староста Інна Гнатко односельчан долучитися до висадки дерев.
Заклик було почуто. Понеділок став днем колективної праці. Причому прийшли у парк працювати цілими сім`ями. Батьки взяли і свою малечу.
Дітвора з великим бажанням і завзяттям допомагала дорослим садити молоді деревця. Того дня парк поповнився акаціями та кислицями (оцтове дерево).
–-Я щиро вдячна всім моїм землякам, які долучаються до колективних справ. Вважаю, що того дня ми не просто висадили дерева, а заклали майбутнє нашого старостату, зробили важливий крок для покращення довкілля, озеленення території округу, — говорить Інна Вікторівна. — Окремо дякую молодим батькам, які з дитинства привчають малечу до роботи і прищеплють любов до рідного села.
Роботи по впорядкуванню та озелененню території округу продовжуються.
Ірина Столбова.
Фото Інни Гнатко