icon clock28.05.2024
icon eye1706
Громада НОВИНИ

У поліцейських офіцерів громади сьогодні свято

Сьогодні, 28 травня, в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади.

Начальник Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області Дмитро Грінчак привітав поліцейських офіцерів громад з професійним святом.

Він дякував кожному поліцейському офіцеру громади за відданість своїй справі у такий складний для України час та виправдання сподівань людей, які, потребуючи допомоги, звертаються до своїх шерифів.

Очільник районного управління поліції вручив подяки поліцейським офіцерам громад.

Серед тих, хто отримав заохочувальні подяки, поліцейські офіцери нашої Барвінківської громади — капітан поліції Сергій Мітронін та лейтенант поліції Віктор Черкай.

Приєднуємося до привітань. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного натхнення, незламної сили духу, високих професійних здобутків,

Довідково: Проєкт «Поліцейський офіцер громади» був ініційований на території держави у 2018 році, офіційно стартував 28 травня 2019 року.