
Першокласниця ЗОШ№2 Ксенія Дорофєєва взяла участь у V Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Родина»
імені Назарія Яремчука. До самого конкурсу дівчинку підготувала Наталія Володимирівна Харчинська в дитячий музичній школі, де Ксенія з вересня навчається вокалу. За виконання композиції «Раз ладошка» маленька вокаліста отримала Диплом лауреата І ступеню в номінації «1 вікова категорія, соло, естрадний вокал». Для школярки це перший конкурс, яскравий дебют і перша висока нагорода, що свідчить про творчий потенціал та справжній талант.
Ксенія активна, весела та обдарована дівчинка. У свої 7 років не обмежується чимось одним. З радістю займається і в танцювальному колективі «Феєрія». Та й у школі, як здобувачка освіти, дуже допитлива на уроках. А ще, має багато друзів, з якими весело любить пограти. Та найбільше любить свою родину.
Тож, хочеться маленькій і талановитій Ксенії побажати безліч перемог та високих досягнень. І нехай мрії, які ростуть з віком – здійснюються і приносять радість в житті.