–Зараз ми проводимо збір на на прилад нічного бачення для 3 танкової бригади, яка стримує наступ ворога на Куп`янському напрямку. Щоб поповнити банку для збору і вирішили провести ось такий благодійний ярмарок, — розповідає ініціаторка ярмарку, місцева волонтерка Альбіна ТУМАНЯН.

Ідея моя, а допомогли реалізувати задум мої рідні, друзі. Відгукнулися й місцеві дівчатка-кондитерки Юлія Цапліна та Віта Чорноморська, Вони передали для продажу неймовірно смачну випічку. Булочки надійшли від небайдужих громадян із Гаврилівського старостинського округу. Барвінківчани Аксінія Гражданова разом з чоловіком забезпечили нам м’ясо баранини і ми приготували шурпу та шашлики.
Найменші учасники ярмарку – наші діти, виготовили власноруч браслетики-обереги і теж презентували їх покупцям.
Ми ретельно готувалися до ярмарку, продумували все до дрібниць. Щоправда, через те, що нам заборонили розвішувати оголошення про дату і час нашого заходу, мало хто із барвінківчан знав про ярмарок і не змогли взяти в ньому участь.
В подальшому ми все це врахуємо. І я впевнена, що на наступному ярмарку, який ми плануємо провести у жовтні місяці, активність барвінківчан буде більшою.
Цього ж разу ми зібрали 6445 гривень. Весь товар, що залишилося, також передали нашим захисникам.
Один ярмарок провели і вже готуємося до іншого. Про дату його проведення – обов’язково повідомимо.