Барвінківські медики служби 103 вдосконалювали свої вміння та навички

Професійний розвиток, вдосконалення своїх знань, навичок та вмінь — це важливо для будь-якого фахівця у будь-якій сфері. А в медицині тим більше. Адже від професіоналізму медичних працівників залежить  якість надання медичних послуг, тобто наше з вами здоров`я і зачасту життя.

Ось і працівники Барвінківських бригад “швидкої допомоги” вчора, 7 грудня, вдосконалювали свої навички та вміння.

Навчання  проводив старший фельдшер Ізюмського відділення екстреної медичної допомоги Сергій Боцман, який  відвідав пункт постійного базування (ППБ) у м. Барвінкове, Тема навчань –ефективна робота персоналу з медичною апаратурою.

У рамках робочого візиту  Сергій Боцман також  перевірив роботу відділення та ведення медичної документації, оцінив санітарний стан автомобілів.

Про це повідомляється на фейсбуці комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф”.