Діти нашої громади отримали гуманітарну допомогу від благодійників

Представники Благодійного фонду «Мирне NEBO Харкова» вже стали добрими друзями нашої Барвінківської громади. Вони провели цілу серію лекцій  для дітей, підлітків та дорослих “Інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни”. А нещодавно найменші мешканці Барвінківщини від команди фонду отримали гумінатірну допомогу. 

Для 430 діток із Барвінківщини ми привезли й передали  продуктові набори, — говорить проєктна менеджерка фонду Крістіна КОЛІЙ. — Їх отримали діти пільгових категорій. У цьому питанні ми працювали спільно з управлінням освіти Барвінківської міської ради. Дякую за допомогу у вирішенні всіх організаційних питань фахівцю управління Марині Гураль. Знаєте, для нас важливо підтримувати малечу вашої прифронтової громади.  Повірите, ми робимо це від душі і з чистим серцем. І дуже приємно у відповідь отримувати такі ж щирі і теплі слова подяки.

А подяк і схвальних відгуків дійсно на адресу команди БФ  «Мирне NEBO Харкова» надхожить багато. Пишуть діти, батьки, колективи закладів. Ось кілька з них.

“Щиро дякую Вам за смачні подарунки для моєї дитини! Ваші смаколими принесли радість і усмішку в наш дім. Важливо знати, що є люди, які піклуються і підтримують у складні часи. Ваша доброта та увага вражають. Дякую за вашу невтомно працю та щирість ! З повагою, Малигон Алла, мама учениці 5 А класу Барвінківського ліцею №2 Малигон Аріни”.

“Дозвольте щиро подякувати Вам від учнів 9-Б класу Барвінківського ліцею 2, за вашу гуманітарну допомогу. Ваше небайдуже ставлення та підтримка в цей важкий час мають величезне значення для нас. Завдяки Вам ми відчуваємо, що не самотні у своїх труднощах. Ваша доброта і готовність допомогти надихають і додають сил. Дякуємо ще раз за вашу допомогу та підтримку. Це справжня демонстрація людяності та співчуття. З повагою, діти та батьки 9-Б класу”.

“Висловлюємо слова щирої вдячності волонтерам благодійного фонду «Мирне NEBO Харкова» за чудовий подаруночок для наших діток. Спасибі за те, що не стоїте осторонь проблем сьогодення. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам всіляких благ і процвітання”.

Дякуємо і ми за всі добрі справи  для мешканців громади. І віримо, що передік добрих ініціатив в інтересах барвінківчан буде множитися й далі.