У нашій лікарні вестимуть прийом харківські лікарі

Як повідомила редакцію нашого медіа медична директорка Барвінківської  центральної міської лікарні  Лілія САМЕЛЮК, на базі поліклінічного відділення нашої лікарні  на наступному тижні працюватимуть мобільні бригади лікарів із Харкова.

Із 28 липня по 2 серпня у нас працюватимуть:

КАРДІОЛОГ — кабінет  №26,

ХІРУРГ  — кабінет  №6,

НЕВРОПАТОЛОГ –кабінет №24,

ПЕДІАТР  –кабінет №15,

ГІНЕКОЛОГ – кабінет №17.

Гінеколог проводить УЗД молочних залоз, щитоподібної залози, органів малого тазу.

Просимо звернути увагу, що попередній запис НЕ ПРОВОДИТЬСЯ. Прийом вестимуть лікарі в порядку  живої черги.