У Барвінковому, у центральному сквері, розпочалися роботи по облаштуванню Алеї пам`яті загиблим Героям -землякам.
Буде вшановано пам’ять всіх мешканців громади, які віддали найдорожче – своє життя у боротьбі з російським окупантом.
-Над створенням цієї Алеї ми працюємо ось вже кілька місяців. Розробляли саму технічну документацію, збирали відомості та фотопортрети загиблих Захисників, контактували і погоджували дані із рідними полеглих Героїв, – розповідає заступник Барвінківського міського голови Наталія Коптєва. – Наразі можемо сказати, що всі ці матеріали готові, відпрацьовані. На реалізацію проєкту виділені кошти із міського бюджету. І роботи по облаштуванню Алеї розпочалися. Їх виконує колектив місцевого КП «Благоустрій». А виготовленням самих банерів із портретами та відомостями про загиблих займається спеціалізована поліграфічна фірма з Первомайська, яка вже має досвід роботи виконання таких замовлень.
Тож на наших очах, шановні мешканці громади, реалізовується давноочікуваний для всіх нас проєкт.
У Барвінковому буде Алея пам`яті загиблих воїнів.
Залишається почекати закінчення робіт – і всі разом ми зберемося на цьому місці нашої памёяті, нашої данини подвигу Героїв- земляків.
Ірина Столбова