На головну / Є таке захоплення / Барвінківчанин представив своє авторське авто на найбільшому в Україні фестивалі OldCarLand і…

Барвінківчанин представив своє авторське авто на найбільшому в Україні фестивалі OldCarLand і…

І отримав диплом і кубок за створення кращого кастомного автомобіля.
Ну, звичайно ж, мова йде про нашого місцевого кулібіна, фаната
автомобілів, знавця техніки —Олега Набойченка. «Вісті Барвінківщини» вже писали про його захоплення і майстерність, давав Олег інтерв’ю й українським телеканалам. Словом, наш земляк вже став відомим не тільки на Барвінківщині, а й за її межами.
Вперше ми познайомили своїх читачів з О.Набойченком у травні 2019 року – тоді на святкову центральну площу міста він виїхав на раритетному чотирьохсотому «Москвичі». У цьому старому автомобілі реставрував, буквально, всі вузли і механізми, відновив що треба, вніс нотку оригінальності, при цьому зберігши автентичність моделі – і презентував містянам унікальний ретро-автомобіль з 60 літньою історією.
Друга публікація була через рік – тоді Олег здивував всіх американським автомобілем 30-их років. Це був авторський RatRod, подібного якому немає ніде у світі. Він в єдиному екземплярі. І автором його є не хто інший, як наш земляк. Олег тоді в деталях розповідав про те, як працював над моделлю, як створював її дизайн, як експериментував, як втілював свою ідею і творчі задуми. (Дивись газету від 3 липня 2020 року, або сайт Барвінкове інфо).
Мріяв майстер автівок показати свій, дійсно шедевральний RatRod, не тільки барвінківчанам, а й презентувати його на спеціальних виставках ретро-техніки. Такі запрошення надходили, й багато. Але, через карантинні обмеження, ряд заходів скасовувався. І ось таки мрія здійснилася – О.Набойченко зі своїм дітищем взяв участь у найкрутішому фестивалі техніки!
Пройшов він у травні у Києві на території Державного музею авіації. Тут експонувалися сотні одиниць найрізноманітнішої техніки – від велосипедів до літаків і гелікоптерів. Все оригінальне, ексклюзивне. Подібної за масштабом виставки ратиретної техніки в Україні немає й не було. І ось серед цього різномаїття унікальних екземплярів велосипедів, мотоциклів, легкових та вантажних автомобілів, автобусів, літаків, гелікоптерів, безпілотників на виставковому майданчику був і авторський автомобіль Олега Набойченка! Не тільки елітна публіка знавців техніки (а фестиваль зібрав близько 100 тисяч відвідувачів), а й фахове компетентне журі, самі організатори OldCarLand-2021 звернули увагу на шедевральний ретро-автомобіль барвінківчанина. І… найхвилюючий і найрадісніший момент триденного фестивалю. Авторський пікап RatRod О.Набойченка визнано кращим кастомним автомобілем фестивалю! Оплески публіки і … Олегу вручають диплом, кубок від організаторів виставки. У соцмережех є відео фрагменту нагородження – емоції зашкалюють. Це дійсно круто! Це серйозне визнання старань, зусиль, професіоналізму, вміння майстра. Це висока оцінка результату його творіння.
Вітаємо автомайстра з успіхом на фестивалі.Твердо віримо, що Олег ще здивує всіх нас своїми новими ідеями. Тож побажаймо йому успіхів.

Ірина СТОЛБОВА

Про нас Столбова Ірина

Редактор "Вісті Барвінківщини" irinka.stolbova@ukr.net

Перевірте також

Сувеніри від майстрині Інни

Я бачила ці сувеніри. Я думала, що придбані вони в якійсь елітній сувенірній крамниці, бо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *