За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Президент України Зеленський нагородив орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нашого земляка, ветерана АТО Євгена СЕРБІНА.
Війна з росією для рядового Євгена Сербіна почалася ще у 2014-му, тоді він, не вагаючись, став на захист рідної Батьківщини. Воював на буремному сході нашої країни. Потім повернувся до мирної праці. Та у перші ж дні широкомасштабного вторгнення ворога на Україну, Євген знову став у військовий стрій. Він пішов на фронт вже в лютому 2022 року.
Мужній, сильний, мотивований, відважний Євген Олександрович твердо вірив в одне: Перемога буде за нами. Він боронив свою країну до останнього. У боротьбі з підступним ворогом за Україну, за наш з вами спокій Євген віддав найдорожче – своє життя
При виконанні бойового завдання радіотелефоніст Євген Сербін 4 квітня 2022 року загинув смертю хоробрих у Рубіжному. Страшна звістка про тяжку втрату сколихнула всю Барвінківщину. Короткий, але героїчний шлях нашого воїна-земляка оцінений високою державною нагородою.
Орден “За мужність” ІІІ ступеня комендант Барвінкового, підполковник Віктор Домашов передав дружині загиблого Віті Сербіній.
Світла пам’ять про Євгена Сербіна залишиться назавжди у наших серцях.
Ірина Столбова